Üretken belediyecilik anlayışıyla Türkiye'ye örnek

olacak ve ilklere imza atacağım. İmal eden, yetiştiren ve üreten

bir belediyecilik anlayışıyla hizmet eden bir yönetim olacağım.

Eğitim, sağlık, sanayi gibi alanlarda projelerim ile gelişimi

başlatıp; Çocuklarımız ve kadınlarımız başta olmak üzere esnafa,

köylüye ve emekçiye dair birçok hizmet sağlayarak ve yaşanan

göçün önene geçecek ve bir çok alanda istihdam imkanı

sunarak çocuklara verdiğim değeri, yaşlılara verdiğim değeri ve

kadınlara verdiğin değeri ve hemşehrilerim için verdiğim değeri ortaya koyacağım.

Benim çılgın projelerle işim yok ; hayata geçireceğim projelerim için imkan ve şartları A'dan Z'ye gözden geçirdim, defalarda irdeledim ve bütçemizin ne olduğunu çok iyi bilmekteyim. Nasıl projeler ortaya koyabileceğimi ilçemizin eksik ve sorunlarını araştırarak ve görüştüğüm yatırımcılar ile birlikte belediyenin kasasından tek kuruş harcamadan gerçekleştirmeye çalışacağım. Bazı projelerimde yap-işlet-devret yöntemimi kullanacağım.Okul, hastane, sanayi, tarım, yetiştiricilik ve üretim gibi birçok alanda projelerimi hayata geçireceğim. Turizm, tarım ve yetiştiricilik, sağlık hizmetleri, eğitim, liman, fabrika ve birçok hizmetin verileceği komplek gibi projelerle ilçede yaşanan en büyük sorun olan işsizlik sorununuda ortadan kaldırmış olacağım.

İlçemiz adına yapılması planlanan ve hayata geçirilemeyen birçok hayali en kısa sürede yerne getirip “Kaybolan Yılları Geri Kazanacağım”

Tüketen bir yönetim anlayışını kabul etmeyen birisiyim. Belediyenin sadece asfalt yapmak, şölen düzenlemek, çöp toplamaktan daha fazlasını yapabileceğini hemşehrilerime göstereceğim. “Sosyal Belediyecilik” anlayışıyla üreten bir yönetim olacağız ve “Tüketen Değil Üreten Olacağım”

Belediyenin en çok yapması gereken adil yönetimdir. Benimde vazgeçemeyeceğim yönetim adalet olacaktır. Belediyemiz dahilinde aradaki eşitliği yakalamak için var gücümle çalışacağım. Sosyal ve ekonomik yapıyı, vatandaşlarımızı, mahalle ve köylerimizi tek tek ele alacağım. Farkındalığı sağladığımızda mutluluk ve huzur olur. Siyasi görüş ayrımı ortadan kalkacak ve hangi görüşe sahip olunursa olunsun herkezi kucaklayan bir yönetimle hizmet edeceğim. Dar gelirli aileleri tespit edip bu ailelerin çocuklarına eğitim desteği, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza sağlık ve bakım hizmeti, gençlerimize eğitim desteği ve sonrasında iş imkanı sağlıyacağım, esnaflarımızın kalkınmasını sağlayacağım ve ekonomik, sosyal ve kültürel olarak eşit duruma getirerek “Parti Ayrımı Gözetmeden Eşit ve Adaletli O lacağım”

Halkımızı sosyal, kültürel ve ekonomik olarak eş düzeye getirip vatandaşın refah seviyesini yükseltmek olacak. Her kesime uygun spor, kütüphane, eğlence gibi aktivitelerde bulunacakları ve eğitim veren, sağlık hizmeti sunan tesislerimiz ile “Vatandaş Odaklı Bir Belediye Başkanı Olacağım”